Pellyho domy – centrum kultury, vzdělávání a sportu zvou

Pohádkový karneval

Pellyho domy

Kdo je pan Schmitt? - Divadlo na Fidlovačce

Kolárovo divadlo

Divákovi při sledování dění na jevišti hrají koutky, ale zároveň tuhne úsměv na rtech. Pan a paní Béliérovi se totiž ocitají v situaci, kdy je překvapují i ty nejobyčejnější detaily jejich života. Najednou zvoní telefon, který vůbec nemají. Dveře se nedají otevřít. Knihy nejsou jejich. A každý, kdo je v jejich před očima se měnícím světě navštíví, jim klade tu nejjednodušší a zároveň nejsložitější otázku: Kdo jste?

Prodej vstupenek v Informačních centrech v Polici nad Metují, Teplicích nad Metují a Náchodě.
Vstupné: 550 / 520 Kč

Andes Pacifico 2020

Sál Pellyho domů

Lví král - kino

Kolárovo divadlo

Mufasův bratr Scar, původní následník trůnu,  spřádá své vlastní temné plány. Souboj o Lví skálu plný intrik a dramat po nečekané tragédii skončí Simbovým vyhnanstvím. Za pomoci dvou nových přátel musí Simba dospět a stát se tím, kým je mu souzeno být.

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Rodinný / Muzikál. USA, 2019, 118 min.

Vstupné: 70 Kč / 60 Kč držitelé PellyKarty

Ochutnávka kávy z rodinné pražírny Lamcafé - od 17:00 hod - KAPACITA NAPLNĚNA

Pellyho domy

Ochutnávka klasické espresso z kávy, která bude v daném týdnu na kavárenském mlýnku (stoprocentní arabika z poslední sklizně od jejich pěstitelů z malých družstev ).
Povídání o tom, jak se v LamCafé vůbec dostali k pražení kávy. O historii kávovníku, o jeho pěstování, sklízení, zpracování čerstvé kávy, ukázka přebírání kávy a její uskladnění.
Ochutnávka filtrované kávy ,,FILTR HARIO V60, u které Patrik Lamka poví, jak si správně kávu vybrat, nakoupit, uskladnit a připravit. Po celou dobu bude možnost dotazů.

Účastnický poplatek na ochutnávku 50 Kč / osoba. Počet účastníků limitován - rezervace přes zprávy na facebook.com/pellyhodomy nebo na infocentrum(zavinac)policko.cz.

Kávu z LamCafé, která nese označení Regionální produkt Hradecko, je možné zakoupit v Informačním centru v Pellyho domy a bude také možné zakoupit ji na místě, při přednášce..

Ochutnávka kávy Lamcafé - od 19.00 hod - KAPACITA NAPLNĚNA

Pellyho domy

Ochutnávka kávy pražírny Lamcafé s povídáním polického rodáka a majitele pražírny Patrika Lamky o historii, pěstování, sklizni a zpracování čerstvé kávy. Možnost zakoupení zrnkové kávy, užitečné tipy k výběru a uchování kávy. Nutná rezervace předem na e-mailu: infocentrum@policko.cz nebo na tel. čísle: 491 421 501.

Vstupné: 50 Kč

Poslední aristokratka - kino

Kolárovo divadlo

Neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou přijíždějí na své sídlo a zjišťují, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu., stranou veškerého společenského dění. Jedinými stálými obyvateli jsou zpátečnický kastelán Josef, bodrá hospodyně paní Tichá a hypochondrický údržbář Krása. Rodina Kostkových stojí před těžkou volbou: prodat generacemi vybudované sídlo a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit.

Komedie. Česko, 2019, 110 min.

Vstupné: 80 Kč

Čarodějky v kuchyni

Kolárovo divadlo

Doslova se nesnášejí (a to je slabé slovo). Nejenom kvůli konkurenci, ale také kvůli dávnému hříchu z mládí. Je nebezpečné vyskytovat se v jejich blízkosti, pokud se ty dvě dostanou k sobě. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná cooking show Čarodějky v kuchyni.

Vstupné: 390 Kč
Prodej vstupenek v Informačních centrech v Polici nad Metují, Teplicích nad Metují a v Náchodě.

Polická zelňačka - 5. ročník

Police nad Metují